Beyaz Baskılık Reflektif Folyo 1,24m x 50m Petekli Avery Desen

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: R7500
  • Stok Durumu: 100
garanti
Petekli Yüksek Performans Beyaz Reflektif Folyo, güçlü reflektif özelliği ile gece eşsiz bir görüş sağlarken, parlak renkleri ile gündüz kolay fark edilmeyi sağlar. Kendinden yapışkan özelliği ile plastik, metal, cam, boyalı yüzeylere güçlü yapışır, UV dayanıklılığı sayesinde renklerini açık hava şartlarında uzun süre korur.
 
Nerede Kullanılır?
Yol işaretleri, tabelalar, reklam afişlerinde ; otoparklar, süpermarketler, fabrikalar, uyarı alanları, yaşam alanları, limanlar, hava alanları, holler, stadyumlar, eğlence mekanları vs. gibi yerlerde işaretlemelerde kullanılır.
 
Nasıl Uygulanır?
Reflektif bant yapıştırılacak plastik, cam, metal zemin toz ve kirden arındırılır. Uygulanacak zeminin kuru olması gerekmektedir. Reflektif Bant arkasında yer alan yapışkan yüzey üzerindeki folyo çıkarılarak yüzey üzerine hava boşluğu bırakmadan yapıştırılır.  


Reflektif İşaretleme Neden Uygulanmalı?

·        Kazaları önleyip hayat kurtarmak için

·        Güvenliği artırmak ve araçların görünürlüğünü sağlamak için

·        Trafik kazalarını azaltıp ticari verimliliği artırmak ve tamir-bakım masraflarını azaltmak için

·        Şirketlerin; araç, sürücü, yolcu ve yaya güvenliği ile ilgili daha proaktif olmasını sağlayıp kurumsal imajlarını

         şirket içinde ve dışında  güçlendirmeleri için

·        Herhangi bir kaza sonrası yönetmelik ihlalinden doğabilecek olası hukuki yaptırımlar ile karşılaşılmasını engellemek için

 

Etiketler: reflektif bant