• Kasis Kapan 12290

Kasis Kapan 12290

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 12290
  • Stok Durumu: 1000
garanti

Yol Kasis Kapanı


    Yol kasis Kapanı tasarımı sayesinde zemine kolay uygulama özelliğine sahiptir. İçindeki yay tahriki mekanizması sayesinde sesiz çalışma özelliğine sahiptir. Yeni sistem kasis kapanlar da, asfalt kesme, beton kırma, demir, çimento, kalıp gibi işçilik gerektiren ve ek masraf çıkartan uygulamalara gerek yoktur. Eski sistem yer tuzakları gibi ses çıkarmazlar
    
    Yol kapanı kasisi Uzunluğu 50 cm Yol kasisi Kapak uzunluğu ise 9 cm dir. Tüm hesaplarınızı buna göre yapmalısınız. Her bir kasis kapanında 6 adet Dübel ve cıvata Her bir kasis kapanı kapağında 2 adet dübel cıvata takımı bulunmaktadır. Sipariş adetine göre dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. 


Yol Kasisi kapanı Özellikleri

Ölçüler En 50 cm / Uzunluk 50 cm / Yükseklik 6 cm
Ağırlık 7.3 Kg
Malzeme cinsi PPC
Özellikler Reflektif Bant / Sarı Renk Her Bir Kasis için iki adet
Belgelendirme DIN EN ISO 9001:2008
Uygulama / Montaj Çap 18 x 90 x 10 mm / Her bir kasiste 4 adet Dübel cıvata Takım

Kasis Kapan, Yer Tuzağı

Hız kesici kasis kapanların genel kullanım alanlarından bazıları: tehlike arz eden yollar, otoparklar, site girişleri, gibi yerlerde araç sürücülerini uyarmak, hızlarını kesmelerini sağlamak, ters yola girişlerin engellenmesini sağlamak amacıyla kullanılır. Hem kasis hem de kapan olarak kullanılabilme özelliği ile öne çıkan ideal birürün. Sessiz çalışır, klasik metal kapanların ses sorununa etkili bir çözümdür. Talep edilirse ilave kilit takılarak kapan devre dışı bırakılabilir ve iki yönlü trafikte kullanılabilir.


Benzer Ürünler