• Kauçuk Şaseli Hız Kesici Yol Kasisi 12104

Kauçuk Şaseli Hız Kesici Yol Kasisi 12104

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 12104
  • Stok Durumu: 1000
garanti

Kauçuk Şaseli Yol Kasisi

 

Kauçuk Şaseli Hız Kesici; giriş - çıkışın kontrollü olması gereken durumlarda aracın yavaşlatılması için, araç ve yaya güvenliği için araç hızını düşürmek amaçlı kullanılır. Üzerinde bulunan reflektörler sayesinde gece maksimum görünme sağlar. Trifon vida ve dübel ile asfalta veya beton zemine montajı yapılır.

 

Kauçuk Şaseli Hız Kesici parçalarının her birinin uzunluğu 33 cm olup ürün derinliği 50 cm yüksekliği ise 4,5 cm'dir. Set oluşturmak amacıyla kullanım yerinin uzunluğuna göre gerektiği kadar parça sipariş edilir. Her bir setin başı ve sonuna iki adet hız kesici kapağı monte edilerek setin dayanıklılığı artırılır ve geçiş esnasında araç tekerlerinin zarar görmesi engellenir.


Kauçuk Şaseli Yol Kasisi İçeriği


Kauçuk Hız kesici kasis siyah ve sarı iki renk seçeneği mevcuttur. Yol Kasisi; tek renk sarı, tek renk siyah ve en çok kullanılan sarı / siyah kombinasyonu tercih edebilirsiniz sipariş aşamasında renk seçiminiz için mutlaka seçenekler bölümünde renginizi Seçiniz. Her bir kasis 33 cm uzunluğundadır. Yol kasisi metrajını buna göre yapmalısınız. Montaj uygulaması için Her bir kasise 4 adet dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. Reflektör mercekli oluşu hız kesici kasisin araç şoförleri tarafından kolaylıkla fark edilmesini sağlar. Engebeli zeminlerde dahi kauçuk hız kesici kasis zemine tam olarak uyum sağlar. İyi bir montaj uygulaması ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 


Kauçuk Şaseli Yol Kasisi Malzeme Özelikleri


Ölçüler:
500*330*45mm

Ağırlık: 6.25kg.

Malzeme: Kauçuk PVC Compound

Özellikler: Reflektör Mercekli

Belgelendirme: DIN EN ISO 9001:2008

 

Uygulama:

Birbirine ilave edilerek uygulanır

Vida : Çap 10 x 90 mm

Dübel : Çap 18 x 90 mm

Montaj malzemeleri ücretsiz gönderilecektir

Benzer Ürünler