Hız Kesici Yol Kasisi K220

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: K220
  • Stok Durumu: 1000
garanti
Kauçuk Yol Kasisi

 

Kauçuk Hız Kesici; giriş - çıkışın kontrollü olması gereken durumlarda aracın yavaşlatılması için, araç ve yaya güvenliği için araç hızını düşürmek amaçlı kullanılır. Trifon vida ve dübel ile asfalta veya beton zemine montajı yapılır.

 

Kauçuk Hız Kesici parçalarının her birinin uzunluğu 50 cm olup ürün derinliği 40 cm yüksekliği ise 5 cm 'dir. Set oluşturmak amacıyla kullanım yerinin uzunluğuna göre gerektiği kadar parça sipariş edilir. Her bir setin başı ve sonuna iki adet hız kesici kapağı monte edilerek setin dayanıklılığı artırılır ve geçiş esnasında araç tekerlerinin zarar görmesi engellenir.


Kauçuk Hız Kesici Kasis İçeriği


Kauçuk Hız kesici kasis siyah ve sarı iki renk seçeneği mevcuttur. Her bir kasis 50 cm uzunluğundadır. Yol kasisi metrajını buna göre yapmalısınız. Montaj uygulaması için Her bir kasise 4 adet dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. Engebeli zeminlerde dahi kauçuk hız kesici kasis zemine tam olarak uyum sağlar. İyi bir montaj uygulaması ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 


Kauçuk Yol Kasisi Malzeme Özelikleri


Ölçüler: 4
00*500*50 mm

Ağırlık: 6.00 kg.

Malzeme: Kauçuk 

Reflektör : Var

 

Uygulama:

Birbirine ilave edilerek uygulanır

Vida : Çap 10 x 90 mm

Dübel : Çap 18 x 90 mm

Montaj malzemeleri ücretsiz gönderilecektirHız Kesici Yol Kasisler - Kauçuk hız kesici kasis


Hız kesici kasislerin genel kullanım alanlarından bazıları; tehlike arz eden kontrolsüz kavşaklar, okul önleri, hemzemin geçitler, otoparklar, site girişleri gibi yerlerde araç sürücülerini uyarı ve hızlarını kesmeleri için uygulanırlar. Üretiminde kullanılan teknikler sayesinde yıpratıcı araç trafiğine dayanıklıdır. Hız kesici kasisler doğal hava şartlarına dayanıklı kauçuktan üretilmiştir.

Benzer Ürünler