• Kauçuk Şaseli Hız Kesici Yol Kasisi 12110

Kauçuk Şaseli Hız Kesici Yol Kasisi 12110

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 12110
  • Stok Durumu: 1000
garanti

Kauçuk Şaseli Yol Kasisi

 

Kauçuk Şaseli Hız Kesici; giriş - çıkışın kontrollü olması gereken durumlarda aracın yavaşlatılması için, araç ve yaya güvenliği için araç hızını düşürmek amaçlı kullanılır. Üzerinde bulunan reflektörler sayesinde gece maksimum görünme sağlar. Trifon vida ve dübel ile asfalta veya beton zemine montajı yapılır.

 

Kauçuk Şaseli Hız Kesici parçalarının her birinin uzunluğu 50 cm olup ürün derinliği 40 cm yüksekliği ise 4 cm'dir. Set oluşturmak amacıyla kullanım yerinin uzunluğuna göre gerektiği kadar parça sipariş edilir. Her bir setin başı ve sonuna iki adet hız kesici kapağı monte edilerek setin dayanıklılığı artırılır ve geçiş esnasında araç tekerlerinin zarar görmesi engellenir.


Kauçuk Şaseli Yol Kasisi İçeriği


Kauçuk şaseli hız kesici kasis tek renk siyah olup üzerinde 4 adet sarı Reflektörlü bantlar bulunmaktadır. Yol kasisi metraj hesaplamasını buna göre yapmalısınız. Montaj uygulaması için her bir kasise 4 adet dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. Engebeli zeminlerde dahi kauçuk hız kesici kasis zemine tam olarak uyum sağlar. İyi bir montaj uygulaması ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 


Kauçuk Şaseli Yol Kasisi Malzeme Özelikleri


Ölçüler:
400*500*40mm

Ağırlık: 6.50kg.

Malzeme: Kauçuk PVC Compound

Özellikler: Reflektör Bantlı / Sarı

Belgelendirme: DIN EN ISO 9001:2008

 

Uygulama:

Birbirine ilave edilerek uygulanır

Vida : Çap 10 x 90 mm

Dübel : Çap 18 x 90 mm

Montaj malzemeleri ücretsiz gönderilecektir

Benzer Ürünler