• Yüksek Etkili Yol Kasisi

Yüksek Etkili Yol Kasisi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 9020
  • Stok Durumu: 1000
garanti

Yüksek Etkili Klasik Yol Kasisi

 

Klasik Hız Kesici; giriş - çıkışın kontrollü olması gereken durumlarda aracın yavaşlatılması için, araç ve yaya güvenliği için araç hızını düşürmek amaçlı kullanılır. Üzerinde bulunan reflektörler sayesinde gece maksimum görünme sağlar. Trifon vida ve dübel ile asfalta veya beton zemine montajı yapılır.

 

Klasik Hız Kesici Hız Kesici parçalarının her birinin uzunluğu 35 cm olup ürün derinliği 25 cm yüksekliği ise 5 cm'dir. Set oluşturmak amacıyla kullanım yerinin uzunluğuna göre gerektiği kadar parça sipariş edilir. Her bir setin başı ve sonuna iki adet hız kesici kapağı monte edilerek setin dayanıklılığı artırılır ve geçiş esnasında araç tekerlerinin zarar görmesi engellenir.


Klasik Yol Kasisi İçeriği


Klasik Hız Kesici kasis siyah ve sarı iki renk seçeneği mevcuttur. Yol Kasisi; tek renk sarı, tek renk siyah ve en çok kullanılan sarı / siyah kombinasyonu tercih edebilirsiniz sipariş aşamasında renk seçiminiz için mutlaka seçenekler bölümünde renginizi Seçiniz. Her bir kasis 35 cm uzunluğundadır. Yol kasisi metrajını buna göre yapmalısınız. Montaj uygulaması için Her bir kasise 4 adet dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. Reflektör mercekli oluşu hız kesici kasisin araç şoförleri tarafından kolaylıkla fark edilmesini sağlar. Engebeli zeminlerde dahi hız kesici kasis zemine tam olarak uyum sağlar. İyi bir montaj uygulaması ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 


Klasik Yol Kasisi Malzeme Özelikleri


Ölçüler: 
250*350*50mm

Ağırlık: 1.30kg.

Malzeme: PPC

Özellikler: Reflektör Mercekli


 

Uygulama:

Birbirine ilave edilerek uygulanır

Vida : Çap 10 x 90 mm

Dübel : Çap 18 x 90 mm

Montaj malzemeleri ücretsiz gönderilecektir

Benzer Ürünler