• Araç Sonlandırma Bariyeri SB02 - 200CM

Araç Sonlandırma Bariyeri SB02 - 200CM

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: SB02-200
  • Stok Durumu: Üretim / Termin 1 Hafta
garanti
 
Araç Stoperi 2,0 metre uzunluğunda olup, 11-13 cm yüksekliğindedir. Sarı elektrostatik fırın toz boya ile boyanmış olup, sarı renk gece görüş sağlamak amacıyla kullanılmıştır.  Yere bağlanan flanşlarda 3 adet delik bulunup toplam 6 adet 10 x 120 mm Trifon vida ve 16 mm plastik dubel ile zemine son derece sağlam bağlantı sağlanır. Boru çapı 6 cm olup, kalınlığı 2 mm dir. Flanş kalınlığı 3mm dir.  

Sonlandırma BariyeriAraç Yaslama DireğiOtopark StoperiAraç Yaslama Demiri olarak da adlandırılan açık ve kapalı bütün otoparklar, mağaza önleri, bina girişlerinde kullanılabilecek pratik bir ürün: Otopark Araç Stoperi (Boru Tip).  İdeal yüksekliği ile araç altlarını koruyan, estetik görüntüsü ile fazla yer işgal etmeyen Boru Tip Araç Stoperi`ni tavsiye ediyoruz. 

Otopark Sonlandırma Bariyeri, Araç Park Sonlandırma, Lastik Sonlandırma Bariyeri, Otopark Boru Bariyeri adlarıyla bilinen bu bariyerler özellikle otopark ve kaldırım sınır taşlarına yakın park esnasında meydana gelen elde olmayan kazaları önlemesi bakımından oldukça önemlidir.

SONLANDIRMA BARİYERİ ve otopark ara bariyerleri aynı zamanda zaten sınırlı olan otopark ve bina önü alanlardan rantabl şekilde faydalanmayı sağlar. Ara bariyerler sayesinde rastgele ve düzensiz araç park kaosu ortadan kalkar.
 

 
Benzer Ürünler