Kolon Koruma Bariyeri Y2-2

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: Y2
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
garanti

Kolon Koruma Bariyeri


Direkleri veya sütunları korumak için sağlam demir koruma bariyeri. Sütun koruyucusu iki farklı şekilde mevcuttur: iç mekan (toz boyalı) veya dış mekan kullanım için (galvanizli ve toz boyalı). Sarı ve siyah renk kombinasyonu, sütun koruyucuların açıkça görülebilmesini sağlar.


60cm yüksekliğinde olup 50cm uzunluğundadır. Boru çapı 60mm olup, profil et kalınlığı 2mm dir. Elektrostatik boyalı olan ürün üzerinde reflektif bantlar bulunmaktadır.  Ürünün yere montajı flanşlı ayaklarla yapılmaktadır. Her flanş için 2 adet trifon vida vida+plastik dübel kullanılmaktadır. Toplamda 8 adet vida+dübel ile yere sabitlenmektedir. 


Ölçüler 

Uzunluk: 50cm

Yükseklik: 60cm

( İSTENİLEN ÖLÇÜ YAPILMAKTADIR )


Profil Aksam: Ø 60 x 2mm

Sac Platform: 3 mm Kalınlık

Renk 

Sarı  ( İSTENİLEN RENK  YAPILMAKTADIR )

Elektrostatik Polyester Toz Boyama

Montaj İçin Gerekli Çelik Trifon ve Dubeller

Gece Fark edilmeyi Sağlayacak Reflektif Bantlar


Metal güvenlik bariyeri ; köşe koruyucu, duvar koruma bariyeri, kolon koruyucu, köşe koruma demiri, demir koruma bariyeri olarak da adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı bütün alanlarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde, iş yerlerinde, fabrika içlerinde ve otoparklarda kazaları önlemek ve çarpma riskini azaltmak amacı ile tüm mekanlarda uygulanan pratik bir üründür. Özellikle iş yerlerinde ve otoparklarda yaşanan kaza risklerini en aza indirmek için bu ürün tercih edilmektedir.

Benzer Ürünler