HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan ENERJİ TRAFİK MALZEMELERİ trafik güvenliği ürünleri alanında faaliyet gösterme ve bu sektörde bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
ENERJİ TRAFİK MALZEMELERİ’NİN ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez olan bir yaklaşım vardır. Bu yaklaşımla alanında büyümeyi, Türkiye’nin önde gelen toptan ve perakende satış pazarlama şirketi olarak sürdürmektedir. Destek verdiği alanda sorumluluklarının bilincinde olan, her zaman için hizmetlerini, müşteri memnuniyet ve güven ilkelerini temel olarak sunmaktadır.
Trafik ve yol güvenliği alanında kaliteli malzeme, teknolojik yenilik ve üstün hizmet farkıyla müşterilerimize en iyisini sunacağımızı ENERJİ TRAFİK MALZEMELERİ olarak taahhüt ederiz .

MİSYON

Trafik yol güvenlik ekipmanlarının Toptan&perakende satışını gerek duyulan hizmet desteğini de sunarak uluslar arası standartlarda geliştirmektedir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmaktır. Bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Tüm faaliyetlerimizde, samimiyetle çalışarak değer oluşturmak ve bu değeri en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Türkiye’nin sektöründe en büyük ve güvenilir online sitesi www.trafikmalzemeleri.com.tr   keyifli alışverişler diler.